سقوط به سبک شبکه سه

سقوط به سبک شبکه سه

اگر به دانش نامه ها مراجعه کنید معنی سقوط را میبینید که نوشته افتادن یا زمین خوردن. اما اگه تو این چند ماه گذشنه نگاهی به شبکه سه کرده باشید حتما متوجه شدید که گاهی وقتا سقوط یعنی…

سقوط یعنی به عنوان یک شبکه، عادل فردوسی پور مجری پرمخاطب ترین برنامه ورزشی سیما یعنی نود که دوشنبه شب ها پخش میشد و بیننده میلیونی داشت را بدون هیچ دلیل و توضیحی، کنار گذاشتن و سبب دوری مردم از رسانه شدن.

سقوط یعنی پخش سریال گاندو و تاختن به دولت منتخب مردم و تاختن به وزیر خارجه و بی اعتماد کردن مردم نسبت به قوه مجریه، درست درشرایط سخت تحریمهای یکجانبه امریکا که کشور نیاز مبرم به همدلی و وحدت داره.

سقوط یعنی پخش یک مستند تقطیع شده علیه یکی از نامی های ادبیات و شعر، زندهیاد احمد شاملو در سالروز تولدش، به جای گرامیداشت او و مکدر کردن بخش بزرگی از جامعه فرهنگ و هنر.

سقوط یعنی فراری دادان مزدک میرزایی مجری خبره و با تجربه ورزشی به آن سوی آبها و هدیه دادنش به شبکه های مخالف نظام.

سقوط یعنی گرفتن برنامه صبحگاهی پرببینده حالاخورشید از مجری با تجربه ای چون رشیدپور و تحویل دادن به گروهی دیگر که مجبور بشوند برای دیده شدن دست به هرکاری بزنتد و در نهایت با کُری خونی های بی مورد ورزشی روی آنتن زنده، سبب خشمگین شدن طرفداران یک تیم شده و باعث ایجاد حاشیه و هزینه برای شبکه بشوند.

سقوط یعنی ….

ارادتمند
#علیرضا_داودی_نیا

دیدگاهی بنویسید:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Site Footer