قسمت سه سریال قورباغه

یادداشتی برای قسمت سه سریال قورباغه

توجه: این یادداشت باعث لو دادن بخش هایی از داستان میشود.

قسمت سه سریال قورباغه با بازجویی رامین در اداره آگاهی شروع میشود.

و ما کل چیزی که تا الان میدونیم این است که نوری قابلیت هیپنوتیزم دارد و تا حدودی از گذشته نوری و نوچه هایش هم میدانیم. که ناگهان تو این قسمت با شخص معتادی روبرو میشویم که برادر فرید است و قصد گرفتن پول یا سهم برادرش را دارد و در تمام این قسمت با رامین همراه است.

حتی زمانی که رامین با یک نمایش سخیف قصد باجگیری از نوری، با آن همه دبدبه و کبکبه را دارد. جایی که به شکل خنده داری نوری متقاعد شده و پول و ماشین میلیاردی خود را به راحتی در اختیار رامین میگذارد. کسی که اگه واقعا رییس یه باند قاچاق باشه، و نشان داده به راحتیمیتواند مزاحمین رو از سر راه بردارد، به نظر میاد نباید می گذاشت به این راحتی رامین زنده بماند و ازش باج بگیرد.

ئس از باجگیری رامین از نوری، ما مدت زیادی همراه رامین و برادر معتاد فرید میشویم و غیر از بازی خوب برادر فرید که نقش معتاد را بازی میکند، در این قسمت نکته مثبت دیگه ای رو نمی بینیم. غیر از همان چالش بین رامین و برادر فرید که بیش از حد کش پیدا میکند.

و درنهایت در خرابه ای که پاتوق معتادان است، با مقداری پول به سردسته خلافکارای آنجا، برادر فرید به درحواست رامین کشته  و باز توسط راوی این قتل با جملاتی شعارگونه توجیه میشود.

و رامین میماند و کلی پول و یه ماشین کروک میلیاردی…

دیدگاهی بنویسید:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Site Footer