پژمان جمشیدی؛ پسر خوب سینمای ایران

پژمان جمشیدی؛ پسر خوب سینمای ایران

دیده شدن در فوتبال یعنی در سطح باشگاهی در یکی از تیم های مطرح و صدر جدولی توی چند سال متوالی بازی کنی و به تیم ملی دعوت بشی و تاثیرگذار باشی.
از مجموع ۲۸۱ بازی باشگاهی، نزدیک هشتاد بازی برای تیم پرسپولیس، نزدیک به چهل بازی برای تیم سایپا و نزدیک سی بازی برای تیم پاس و البته چهارده بازی برای تیم ملی، به ما این اجازه را میدهد تا بتوانیم با قدرت بگوییم پژمان جمشیدی در فوتبال ایران خوش درخشید و دیده شد.

دیده شدن در سینما و تلویزونی یعنی بتوانی چند سال متوالی در فیلم ها و سریال های مختلف، با کارگردان های متفاوت، در ژانرهای مختلف و در نقش های متفاوت بازی کنی.
بازی در بیش از بیست فیلم سینمایی، نزدیک به ده سریال تلویزیونی و نمایش خانگی و قریب به بیست ایفای نقش در تیاتر و کاندید شدن در جشنواره فجر، به ما اجازه را میدهد تا با اطمینان بگوییم، پژمان جمشیدی در سینما و تلویزیون خوش درخشید و دیده شد.

دیده شدن در جامعه (از نوع خوبش) یعنی محبوب بودن بین مردم. یعنی در هر جایگاهی که هستی پذیرفته شده باشی و مردم تو را دوست داشته باشند و در اتفاقات و موقعیت های مختلف از تو خوب بگویند.
وقتی در نشست خبری جشنواره امسال، سوال پرسیدن آن به ظاهر خبرنگار درمورد دیده شدن پژمان جمشیدی و اینکه او دارد تلاش میکند تا دیده بشود ولی نمیتواند را می‌بینیم، به فکر فرو میروم که آیا واقعا پژمان جمشیدی دیده نشده است. اما خوب وقتی واکنش های مردم از جمله اهل رسانه، صاحبنظران، هنرمندان و ورزشکاران را  هم می بینیم که چطور از پژمان جمشیدی حمایت کردند، می فهمم که پژمان جمشیدی در جامعه نیز محبوب است و  اتفاقا درکارش مخصوصا سینما وتلویزیون، خیلی خوب دیده شده است.

حالا از جمله بامزه فیلم خوب، بد، جلف، که پژمان جمشیدی خود را پسر بد سینمای ایران می داند وام میگیرم و میگویم که پژمان جمشیدی؛ پسر خوب سینمای ایران.

دیدگاهی بنویسید:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Site Footer